Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs jūsu ierīcē izvietojam sīkdatnes (cookies). Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.

Ziņojumi

Aukstuma dēļ dievkalpojumi janvāra mēnesī notiks DRAUDZES NAMĀ (Baltāsbaznīcas ielā 38).

Vecmīlgrāvis pilns ar Tezē jauniešiem

TezēŠī gada mijā ap 15 tūkštoši jaunieši apciemoja mūsu galvas pilsētu – Rīgu. Mūsu draudze kopā ar Vecmīlgrāvja Baptistu draudzi un Rīnūžu vidusskolu uzņēma ap 180 cilvēku. Šie jaunieši nāca no dažādām valstīm – Polija, Ukraina, Spānija, Krievija, Baltkrievija, Čehija, Horvātija, Igaunija, Meksika, Itālija un Vācija.

Lastīt tālāk...

Drukāt E-pasts

Kas ir mans vārds

Name cloudVisiem bez izņēmuma ir vārds, pēc kura cilvēki mūs sauc un atpazīst. Neviens cilvēks netiek uzrunāts skaitļos vai ciparos. Ir taisnība, ka mums katram ir personas kods, un ka sportistiem ir savi numuri, tomēr mēs katrs mājās un draugu lokā tiekam atpazīti sejā un uzrunāti vārdā.

Skaitļi un cipari tiek lietoti lielā pūlī, lielās masās, kad nav praktiski vai pat iespējami uzzināt un atpazīt visus vārdā. Kāds reiz ir teicis, viena cilvēka nāve ir traģēdija. Miljonu cilvēku nāve ir tikai statistika. Skaitļi ir bezpersoniski un attālina no mūs citu no cita. Skaitļi ir tie, nevis mēs.

Lastīt tālāk...

Drukāt E-pasts

Vairāk rakstu...

Lūgsim!

LūgsimIededzini mīlestību pret Tevi mūsu sirdīs, ak Kristu, mūsu Dievs, ka mīlot Tevi ar visu savu sirdi, ar visu savu prātu, ar visu savu dvēseli un ar visu savu spēku, un savus tuvākos kā sevi pašu, mēs paklausītu Tavām pavēlēm un godinātu Tevi, visa labuma Devēj. Āmen.

/Pareizticīgo lugšana/

DAUGAVGRĪVAS BALTĀ EVAŅĢĒLISKI LUTERISKĀ DRAUDZE

 Baltā baznīca

2, 24, 29, 58

Dievkalpojumi katru svētdienu plkst. 10:00
Ģimenes dievkalpojums
— mēneša pirmajā svētdienā

 Dievnams ir pieejama cilvēkiem ar kustības traucējumi

 Draudzes konti

Draudzes vajadzībām (ziedojumiem) —
LV39HABA0551024050077 (Swedbank)

Kapu maksājumiem —
LV42LATB0002010031799 (Norvik Banka)

Reģistrācijas numurs — 90000087696