Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs jūsu ierīcē izvietojam sīkdatnes (cookies). Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.

Seko mūsu aktualitātēm Facebook

Sekmīgi noslēdzies Alfa kurss.

7. februārī ar skaistām svinībām, svētīgi un ar pacilājumu noslēdzās Daugavgrīvas Baltās Baznīcas draudzes rīkotais Alfa kurss.

Alfa kurss ir 15 nodarbību cikls, kas iepazīstina ar kristīgās ticības pamatiem un ir ieguvis popularitāti visā pasaulē, vairākus gadus pazīstams arī Latvijā. Vieniem šī bija iespēja atsvaidzināt zināšanas vai padziļināt savu ticību, izpratni par kādiem kristīgās dzīves svarīgiem aspektiem, citiem pārkāpt pāri kādiem aizspriedumiem, stereotipiem, vēl kādam – jau apzināts solis pretim iesvētību solījumam draudzē. Alfa kurss – tās nav tikai saistošas lekcijas, bet arī sadraudzība savā starpā brīvā, saviesīgā un neformālā gaisotnē, baudot cienastu, dalīšanās savos uzskatos un pieredzē, iespēja uzdot jautājumus un kopīgi meklēt uz tiem atbildes. Īpašs notikums katrā
Alfa kursā ir viena nedēļas nogale, kad dalībnieki tiek aicināti uz izbraukuma lekcijām. Kopīgi pavadītais laiks ārpus ierastās vides kļūst par vienu no spilgtākajiem dalībnieku iespaidiem visā kursa gaitā.

Paldies par izturību un neatlaidību kursa beidzējiem, un pašaizliedzību kalpotāju komandai! Lai Kungs mūs visus vada uz dziļāku Viņa pazīšanu!

ALFA kursa dalibnieki un komanda.ALFA torte. Pirms.ALFA torte. Pēc. 

Drukāt E-pasts

Lūgsim!

LūgsimDievs, mēs esam viens ar Tevi. Tu mūs esi radījis, lai mēs būtu viens ar Tevi. Tu esi mums mācījis, ka tad, ja mēs esam atvērti cits pret citu, Tu paliec mūsos. Palīdzi mums saglabāt šo atvērtību un cīnīties par to visiem spēkiem. Kad mēs pieņemam cits citu – pilnīgi, līdz galam, plaši atvērtu sirdi –, tad tas esi Tu, ko mēs pieņemam un mīlam ar visu savu būtni. Jo mūsu būtne ir Tavas būtnes sirdī, un mūsu gars sakņojas Tavējā. Piepildi mūs ar mīlestību un ļauj, lai mīlestība vieno cilvēkus, kaut arī dažādi ir ceļi, kurus ejam. Āmen.

/Tomasa Mērtona lūgšana/

DAUGAVGRĪVAS BALTĀ EVAŅĢĒLISKI LUTERISKĀ DRAUDZE

 Baltā baznīca

2, 24, 29, 58

Dievkalpojumi katru svētdienu plkst. 10:00
Ģimenes dievkalpojums
— mēneša pirmajā svētdienā.

Dievnams ir pieejams cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

 Draudzes konti

Draudzes vajadzībām (ziedojumiem) —
LV39HABA0551024050077 (Swedbank)

Kapu maksājumiem —
LV27HABA0551047125138 (Swedbank)

Reģistrācijas numurs — 90000087696