Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs jūsu ierīcē izvietojam sīkdatnes (cookies). Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.

Ziedojumi draudzei

...katrs lai dod tā, kā iesaka sirds, nevis ar sarūgtinājumu vai piespiedu kārtā: priecīgu devēju Dievs mīl. Dievs spēj jums dot pārpilnībā visādu žēlastību, lai jums visa būtu diezgan vienmēr un visur un jūs būtu pārplūstoši dedzībā uz ikkatru labu darbu. /2Kor 9:7-8/

NamturībaNamturība. Varbūt skan, kā svešvārds, bet tas ir zināms ikvienam no mums. Ja mākam samaksāt savus rēķinus, nopirkt pārtiku un uzturēt savu mājokli utt, tad Jūs esat namturis.

Draudzei arī ir nepieciešama namturība. Draudzei ir jāmaksā savi reķiņi (par elektrību, par malku, par svecēm un visu nepieciešamo dievkalpošanai).

Draudzei ir jāuztur dievnams, draudzes nams, draudzes kapi. Draudzei arī ir jamaksā algas -- mācītājam, kapu pārvaldniecei, u.c. Baznīcas dzīve nav iespējama bez ziedojumiem, tādēļ Daugavgrīvas Baltā draudze ir ļoti pateicīga ikvienam ziedotājam, kas atbalsta tās ikdienas darbu. 

Ziedošana nav finansiāls akts, tas ir garīgs notikums, jā, pat garīga nepieciešamība katra kristieša dzīvē.

Ziedot - tas nozīmē pateikt Dievam paldies par to, ko Viņš mums ir devis.

Ziedot, tas nozīmē uzņemties līdzatbildību kopā ar brāļiem un māsām par draudzes vajadzībām, aktivitātēm, diakoniju, dievnamu un savu mācītāju.

Padomājiet par regulāru maksājumu draudzes kontā. Regulāri maksājumi palīdz draudzei plānot aktivitātes, bet tas arī palīdz jums regulāri un disciplinēti ziedot draudzes darbam.

Namturība

 Draudzes rekvizīti

Daugavgrīvas Baltā evaņģēliski luteriskā draudze

ZIEDOJIET BANKĀ:
Konts: LV39HABA0551024050077 (Swedbanka)
Reģistrācijas numurs: 90000087696
Informācija saņēmējam: "Ikgadējo draudzes ziedojums", "baznīcas remontam", "ziedojums vispārējām vajadzībām" u.tml.
 
ZIEDOJIET AR PAYPAL:
 

Ikgadējais ziedojums

Baznīcas kārtība nosaka, ka draudzes loceklis vismaz vienu reizi gadā ziedojumu maksā kā draudzes locekļa ikgadējo ziedojumu. Ikgadējais ziedojums no citiem ziedojumiem atšķiras ar to, ka tas ir maksātāju identificējošs ziedojums, un to veic bankā ar pārskaitījumu draudzes kontā vai personīgi draudzes kancelejā.

Lūgums visiem draudzes locekļiem!

Savlaicīgi, t.i. gada sākumā, samaksājiet ikgadējo draudzes locekļa ziedojumu €15.- apmērā pret kvīti, vai ar pārskaitījumu ar norādi "Ikgadējais draudzes ziedojums"! Paldies.

Birkas: Ziedošana, Desmitā tiesa, Rekvizīti, Namturība

Drukāt E-pasta adrese

Lūgsim!

LūgsimUzrunā manu sirdi, Kungs, lai es no jauna izvēlos Tevi. Lai šajā brīdī un vienmēr Tavi vārdi ir manas cerības un miera pamats. Tu pazīsti manu vājumu, nepastāvību un nabadzību. Attīri manu sirdi un gribu no pieķeršanās pasaulei un tās nevērtīgajiem dārgumiem. Ja eju savā spēkā, es maldos. Apžēlojies par mani un arvien no jauna aicini mani tuvoties Tev. Ar savas žēlastības spēku velc mani pie savas Sirds! Debesis un zeme reiz zudīs, bet nezudīs Tavi vārdi, Kungs. Arī tie, kas apliecina – Tavas mīlestības spēks ir lielāks par mūsu kļūdām un grēkiem, un Tava žēlsirdība pārsniedz tiesu. Āmen!

/Katoļu lūgšana/

DAUGAVGRĪVAS BALTĀ EVAŅĢĒLISKI LUTERISKĀ DRAUDZE

 Baltā baznīca

2, 24, 29, 58

Dievkalpojumi katru svētdienu plkst. 10:00
Ģimenes dievkalpojums
— mēneša pirmajā svētdienā.

Dievnams ir pieejams cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

 Draudzes konti

Draudzes vajadzībām (ziedojumiem) —
LV39HABA0551024050077 (Swedbank)

Kapu maksājumiem —
LV42LATB0002010031799 (Norvik Banka)

Reģistrācijas numurs — 90000087696

Ziedojiet ar PayPal:
BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable